Könnyen formázható vele a frizura. Jó a kétirányú forgása.
Nagyon kis teljesítményű hajra nem való egyáltalán de a szakállat is alig birja
Nincs pozitív tapasztalatom
Annyit nem ér a termék
Kiváló minőség, jó ár.
Nagyon szuper termék! Könnyű hasznàlni és rendkívül élvezem, hogy forog a kefe
Kiváló
Jó teljesítményű, kézre áll, könnyű.
Jó termék szeretem
Tökéletes
Nem voltak
Csalódás! Nem tud többet, sem jobbat egy neve nincs készüléknél, amit még lényegesen olcsóbban meg lehet vásárolni!
Nehéz!! Továbbá mindkét szárító fokozat ÉGETI a fejbőrt, annyira forró!
A termék akkuról is jól működik.Egy kis odafigyelést igényel hogy a fej levétele után csak egyféleképpen megy vissza.
Az akku nagyon jó.Elég erős a motorja van.
A fej levétele után sokat kellett babrálnom vele miután rájöttem hogy a pengét állító tekerőt a gépen vissza kell állítani különben nem megy vissza!
Jó m8nőség, gyorsan bemelegszik.